Dotychczasowe wykłady prowadzone przez dietetyka ukazały jak bardzo edukacja pod kątem zdrowego odżywiania potrzebna jest w społeczeństwie. Zajęcia pozwoliły obalić wiele powszechnie uznanych mitów żywieniowych, szkodliwych dla zdrowia. Jednak osobom dotychczas odżywiającym się niezdrowo, trudno jest dokonywać świadomych wyborów bez dalszej edukacji profesjonalisty. Podczas wykładu dietetyk jest w stanie jedynie przekazać uczestnikom ogólne zalecenia, często niewystarczające dla jednostek, które cierpią na poszczególne schorzenia.

Wiele badań wskazuje na istotę stosowania diety przy chorobach cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie czy miażdżyca, na które z roku na rok cierpi coraz większy odsetek społeczeństwa polskiego.

Porad żywieniowych udziela magister dietetyki, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego – osoba z bogatym doświadczeniem w układaniu planów żywieniowych i dietoterapii.

Nasz Dietetyk  udziela porad z zakresu:

– układania indywidualnych jadłospisów pod kątem wyników badań
– dietoterapii w chorobach
– diety odchudzającej bez głodówek
– edukacji żywieniowej
– oceny sposobu odżywiania.

Zorganizowanie indywidualnych spotkań dla zainteresowanych osób, umożliwia dietetykowi ułożenie dla każdego spersonalizowanego jadłospisu oraz wyedukowanie pod kątem diety i innych zaleceń stosownie do obecnych chorób.

1. Pierwsza wizyta (wywiad żywieniowy, ocena wyników badan, dzienniczka, pomiary i zalecenia ogólne pod kątem przypadku- bez diety)- 30 zł
2. Dieta 7 dniowa- 70 zł
3. Wizyta kontrolna (pomiary, wywiad, ewentualna korekta diety lub kilka nowych przepisów jako zamienniki) – 30 zł
4. Kolejne jadłospisy- 40 zł (co dwie/trzy wizyty)

 

Podziel się